Pomozte s vyšetřováním nehody

31.01.2014 15:48

Rýmařovsko – Policie ČR hledá možné svědky dopravní nehody, při které se těžce zranil cyklista. Sice se jedná o nehodu, která se stala již před čtvrt rokem, ale třeba se najde svědek, který pomůže policistům při šetření a objasnění okolností nehody s těžkým zraněním cyklisty.

Dopravní nehoda se stala asi jeden kilometr od obce Vajglov ve směru na Albrechtice u Rýmařova v době od 23 hodin dne 11. října 2013 do 6 hodin dne 12. října 2013. V tuto dobu byl těžce zraněný cyklista nalezen a byl silně podchlazený a v šoku. „

V blízkosti místa události jsme nalezli úlomky pravého zpětného zrcátka z osobního vozidla tovární značky Škoda. Šetřením jsme zjistili, že jde o model Felicia. Pátrali jsme po poškozeném vozidle a v autoservisech, které by mohly provést opravu, ale bez kladných poznatků,“ informovala mluvčí bruntálské policie Pavla Tušková.

Podle svědecké výpovědi se v blízkosti nehody vyskytovalo červené vozidlo Felicia s poškozenou pravou stranou. „Proto se obracíme na případné svědky, kteří by mohli k samotné dopravní nehodě či výskytu poškozeného vozidla Škoda Felicia červené barvy, cokoli bližšího uvést, zda by kontaktovali přímo dopravní policisty na tel. číslo 974 731 254 nebo na e-mail br.di@pcr.cz,“ uzavřela mluvčí Tušková.