Poslanec Ladislav Velebný zasedal s vedením města Bruntálu a Břidličné

10.01.2014 14:12

Bruntál, Břidličná - Vedení města Bruntálu ve složení starosta Petr Rys, místostarostové Vladimír Jedlička a Václav Mores přivítali na městském úřadě poslance ČR Ladislava Velebného. Společné zasedání se uskutečnilo ve středu 8. ledna 2014 od 13 hodin.

Zástupci města Bruntálu se s poslancem v úvodu dohodli na pravidelných schůzkách. Po celou dobu se diskutovalo o rozšíření Průmyslové zóny, budoucí realizaci obchvatu města a nechybělo ani téma o rekonstrukci silnice z Bruntálu do Meziny, kterou využívá mnoho řidičů a cyklistů, aby se nejlépe a nejrychleji dostali k přehradě Slezské Hartě. Jednání se zároveň směřovalo k otázce o posílení regionální zaměstnanosti a tvorbě nových pracovních míst.

Zasedal s vedením města Břidličná

Poslanec Ladislav Velebný zavítal do Břidličné, kde se setkal s vedením města. Oficiální návštěva se uskutečnila ve čtvrtek 9. ledna 2014 od 10 hodin. Starosta Bohumír Kamenec a místostarosta Jan Opatrný přivítali na Městském úřadě v Břidličné poslance ČR Ladislava Velebného. Všichni se společně bavili o rekonstrukci tělocvičny a víceúčelového hřiště, knihovny a o zateplení místní mateřské školy. Na jednání probírali i bytovou politiku a práci dobrovolných hasičů. V závěru se domluvili na pravidelných společných schůzkách v rámci poslaneckého týdne.

Více na webových stránkách poslance Ladislava Velebného...